Bezpłatne badania mammograficzne w lipcu w Brodnicy

2 lipca 2020 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Geneva Trust Polska Sp. z o. o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki miejscowości Brodnica na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

Badania zostaną przeprowadzane w Mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii. Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1951-1970). Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44. Badania w Brodnica odbędzie się 06.07.2020 r. w godzinach 09-17.

Reklamy
Reklamy

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek oraz personelu medycznego badania będą wykonywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w zakresie zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

W pracowni będą mogły jednocześnie przebywać tylko dwie osoby,  co zapewnia możliwość utrzymania dystansu społecznego. Przed badaniem pacjentka będzie zobowiązana do dokonania dezynfekcji rąk udostępnionym preparatem

Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej, w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Facebook Comments Box

Podziel się z innymi: